Senicom

Cyberbezpieczeństwo

Zabezpiecz swoje dane przed atakami oraz nieautoryzowanym dostępem.

zapewniamy bezpieczeństwo danych i urządzeń

Cyberbezpieczeństwo

Dbamy o ochronę sieci informatycznych, programów, urządzeń oraz danych przed wszelkimi atakami a także nieautoryzowanym dostępem.
Ochrona przed włamaniami do sieci IPS
Ochrona i kontrola dostępu do Internetu podczas czasu pracy
Ochrona baz danych, monitorowanie działań administracyjnych
Ochrona nextgeneration firewall
Uwierzytelnianie i autoryzacja pracowników
Ochrona przed niepożądanym wyciekiem danych
Zabezpieczanie stacji roboczych

Czym dla przedsiębiorców jest cyberbezpieczeństwo ?

Niezależnie od tego, czy jesteś prezesem dużej korporacji, czy prowadzisz firmę na kilkunastu stanowiskach komputerowych, warto pamiętać, że cyberbezpieczeństwo przedsiębiorstwa może być zachwiane w każdej chwili. Codziennie przestępcy działający w sieci pozyskują bezprawnie tysiące danych, które na pozór wydają się być bezpieczne. Czy na pewno? Czy masz wystarczającą pewność, że dane Twojej firmy są bezpieczne? Czy potrafisz je ochronić samodzielnie? Jeśli potrzebujesz odpowiedniego wsparcia w tej kwestii, warto zwrócić się o pomoc do specjalistów, którzy każdego dnia zabezpieczają dane i dbają o cyberbezpieczeństwo mniejszych i większych przedsiębiorstw oraz organizacji.

Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która zajmie się bezpieczeństwem Twojego przedsiębiorstwa w sieci, dobrze trafiłeś! Cyberbezpieczeństwo jest kluczowe, ponieważ coraz więcej działań przeprowadzanych jest online. Wiele firm, prowadzących zarówno sprzedaż produktów, jak i usług, zbiera dane Klientów, które powinny być chronione nieustannie.

Cyberbezpieczeństwo - bezpieczeństwo IT dla firm

Najważniejsze kwestie, na które powinieneś zwrócić uwagę, to między innymi: używanie silnych haseł, aktualizowanie systemów operacyjnych i oprogramowania antywirusowego, korzystanie z oprogramowania VPN, które zabezpiecza Twoje połączenia internetowe, a także unikanie podejrzanych wiadomości e-mail czy linków. Zadbamy o cyberbezpieczeństwo Twojej firmy kompleksowo, za pomocą wyspecjalizowanych narzędzi i systemów. Nasz zespół profesjonalistów będzie do Twojej dyspozycji każdego dnia, jeśli chodzi o bezpieczeństwo IT Twojej firmy. Dedykowany konsultant, w razie potrzeby, uruchomi kanał pomocy nawet w nagłych przypadkach.

Co zrobić, aby dane firmy były chronione?

Kluczowa jest autoryzacja pracowników, ochrona sieci, zabezpieczenie stanowisk pracy, a także monitoring działań administracyjnych. Cyberbezpieczeństwo firmy brzmi poważnie i dokładnie takie jest. Ochrona przed włamaniem do sieci firmowej to nie jest mały błąd, który można naprawić – wiele danych może przepaść bezpowrotnie, a konsekwencje kradzieży firma będzie odczuwać jeszcze przez wiele lat. 

 

Wyciek danych firmowych to ostatnie, czego potrzeba Twojej firmie. Przyniosłoby to nie tylko ogromne straty finansowe, ale również wizerunkowe. Z takiego kryzysu nie jest łatwo się podnieść. Możesz jednak zadbać o cyberbezpieczeństwo, a co za tym idzie o finanse firmy oraz jej wizerunek. Jeśli posiadasz odpowiedni, profesjonalny support w temacie bezpieczeństwa cybernetycznego firmy, śpisz spokojniej.

Senicom cyberbezpieczeństwo dla przedsiębiorców
Jak zacząć współpracę?​

Napisz lub zadzwoń!​

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo a nasi specjaliści przedstawią Ci ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Zadzwoń

511 609 670

Napisz

biuro@senicom.pl