Monitoring
Homepage / Usługi / Monitoring, Montaż kamer i monitoringu Gdańsk, Gdynia
MONITORING I MONTAŻ KAMER GDAŃSK
Nie ryzykuj!

Główną zaletą monitoringu zarówno na posesji osoby prywatnej, jak i przedsiębiorstwa jest funkcja prewencyjna. Jednym z głównych filarów bezpieczeństwa twojego, twoich pracowników oraz mienia jest ochrona zewnętrzna.

MONITORING I MONTAŻ KAMER GDAŃSK
Technologia dla Ciebie.

Nie ryzykuj, powrót do nagrania cyfrowego jest możliwy w każdym momencie, można go cofnąć, oglądać w czasie rzeczywistym oraz nagrać na inny, zewnętrzny nośnik.

Zajmujemy się montażem głównie kamer cyfrowych IP, które swoją niezawodnością wypierają wcześniej używane kamery analogowe.

Dlaczego monitoring?
1.

Kamery cyfrowe IP działają bezprzewodowo, co oznacza, iż nie ma konieczności dodatkowego zasilania z oddalonego miejsca oraz podłączania przewodami.

2.

Cechują się one również bardzo wysoką rozdzielczością, co zawdzięczają przesyłowi danych w formie pakietu danych w sieci IP.

3.

Dają poczucie bezgranicznej kontroli nad własną posesją, przedsiębiorstwem w każdym możliwym momencie poprzez urządzenia mobilne, bez względu na to czy znajdujesz się w domu, na wyjeździe służbowym lub odpoczywasz na wakacjach.

MONITORING I MONTAŻ KAMER GDAŃSK
Bezpieczeństwo to podstawa, zadbaj o nie razem z nami!

Zdajemy sobie sprawę jak wiele obowiązków spoczywa na naszych głowach każdego dnia, szczególnie osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie firmy.
Powierzenie zapewnienia bezpieczeństwa naszym specjalistom odciąży od wielu obowiązków, w ramach tego specjaliści Senicom:

  • dobiorą odpowiedni sprzęt monitorujący w zależności od potrzeb
  • kompleksowo zajmą się montażem instalacji zgodnie z wymaganiami zamawiającego oraz normami na rynku
  • gwarantują profesjonalizm w zakresie wykonanych prac
NAPISZ DO NAS
ZADZWOŃ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Formularz kontaktowy

Napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego lub skontaktuj się bezpośrednio pod: biuro@seniom.com.pl lub +48 511 609 670.
ZOBACZ TAKŻE: